Notice: Undefined index: HTTP_X_FORWARDED_FOR in /var/www/vhosts/sonsistemsogutma.com.tr/httpdocs/includes/defines.php on line 11
SonSisteme Hoşgeldiniz

SonSisteme Hoşgeldiniz

logo icerik1994 yılında faaliyetlerine başlayan Son Sistem, soğutma ve ısıtma sektöründe müşteri istekleri ile işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü fizibil değişikliği uzman kadrosuyla en kısa zamanda gerçekleştiren müşteri odaklı bir kuruluştur.

Son Sistem, işi sizin için gerekli olan taahhüt,HVAC Mekanik Tesisat, Merkezi Klima Sistemleri , Soğuk Depolama ile iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Bütün Soğutma Isıtma sistemleri ile bunlara ait ekipman ve sistem seçenekleri için sonsistem teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talep ve istekleriniz için yeni tasarımlar üretmek, sonsistem’in uzmanlık alanıdır.

Son Sistem, yüksek üretim kalitesi ile ürünlerimizi iyileştirip geliştirme politikasını kendisine ilke edinmiştir. Gıda üretim ve işletme prosesleri de dahil olmak üzere soğuk zincirin her halkasında hizmet veren Sonsistem yurtiçinde ve yurt dışında olmak üzere işletmelerin güvenliğinde en önemlisi olma yönünde emin adımlarla hızla ilerlemektedir.

Son Sistem, dünden bugüne olduğu gibi gelecekte de hem Türk hem de uluslar arası platformlarda kaliteli ve gerçek iş güvencesi olmaya her zaman devam ederek, hayırlı ve başarılı işleriniz için sağlık ve verimli yatırımlar üstlenmek amacıyla daima sizlerle beraber olup, mutluluğunuza ortak olacak ve yatırımlarınızdaki faaliyet alanlarımıza giren konularda ışık tutmaya devam edecektir.

Soğutma ve ısıtma sektöründe, imalat ve taahhüt sistemleri üreten firmamız, yeniliklere ve gelişmeye yatırım yapmayı bir amaç edinmiştir. Teknoloji uygulamak yerine üretmenin gerekliliğine inanan firmamızda teknolojik gelişmeler ile ilgili faaliyetlerinin genişletilmesi amacıyla büyük çaba harcanmaktadır.

Teknolojide ki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, dinamik pratik uzman kadro ve esnek üretim sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapabilmekteyiz. Yüksek Kaliteyi yakalayabilmek için cihazlarda kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek ve bilinen markalar tercih edilmektedir. Teknolojiye yapılan her türlü yatırımın aslında firmamızın geleceğine yapıldığının bilinciyle çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz.

Faaliyet alanlarımız
* HVAC Mekanik tesisat sistemleri
* Havalandırma ve Haca sistemleri
* HVAC Merkezi klima sistemleri
* Soğuk depolama sistemleri
* Endüstriyel soğuk oda cihazları
* Hava soğutmalı su soğutma grupları
* Su soğutmalı su soğutma gurupları
* Paket tipi su soğutma cihazları
* Kültür mantarı kompost ve üretim tesisleri sistemleri
* Aksiyal fanlı su soğutma kuleleri
* Radyal fanlı su soğutma kuleleri
* Kapalı devre su soğutma sistemleri
* Revizyon, servis ve bakımlar
* Proje, taahhüt ve mühendislik hizmetleri